Pulsar Accolade XP 50 LRF

Nočné videnia - Predám - 16.04.2020

Cena: 2100 €

Lokalita: Bratislava

Pre viac informácií, fotografie a otázky mi pošlite e-mailovú žiadosť a ja vám odpoviem čo najskôr !
c.amedeo-ardig@virgilio.it
Ďalekohľad Termokamera Pulsar Accolade XP50 50 Hz sa môže použiť na detekciu tepelnej energie emitovanej ľudským a zvieracím životom. Poskytujú používateľovi termálne obrazy a zábery, ktoré mu umožňujú identifikovať a lokalizovať ľudské alebo zvieracie ciele v tme a / alebo noci. Vďaka svojim robustným dizajnom a konektivite Wi-Fi je tento produkt vďaka svojim tepelným vlastnostiam, funkciám a režimom ideálny na lovecké, bezpečnostné a vyhľadávacie a záchranné aplikácie.

Zachytenie obrazu a videa

Ďalekohľad Termokamera Pulsar Accolade XP50 s frekvenciou 50 Hz obsahuje integrovaný zvukový a obrazový záznamník a rozsiahlu zabudovanú pamäť s kapacitou 8 GB s kapacitou na uloženie až 10 000 obrázkov alebo 150 minút záznamu.

Tento prístroj obsahuje 17 µm teplotný senzor s rozlíšením 640 x 480 pixelov, rozsah tepelnej detekcie 1 800 m a schopnosť snímať tepelné zábery pri frekvencii 50 Hz. Zábery zaznamenané pri tejto snímkovej frekvencii sú jasné, hladké a v reálnom čase. Termokamery Pulsar Accolade XP50 s frekvenciou 50 Hz majú schopnosť zobrazovať tepelné médiá v rozlíšení 640 x 480 pixlov. Užívateľ si môže tiež vybrať, aby si prezeral obrázky a zábery v ktorejkoľvek z nasledujúcich ôsmich farebných paliet:

Biela horúca - štandardná farebná paleta
Hot Black - optimalizované na zisťovanie cieľov divočiny / človeka v nočných podmienkach
Červený monochromatický - zabraňuje úniku jasného protisvetla z okulára
Sépia - na pozorovanie na veľké vzdialenosti
Rainbow - zvyšuje teplotné rozdiely
Ultramarín - zvyšuje teplotné rozdiely
Red Hot - zvyšuje teplotné rozdiely
Fialová - na rýchlu identifikáciu objektov
Tento prístroj tiež obsahuje tri užívateľsky voliteľné režimy pozorovania, optimalizované pre rôzne teploty okolia. Tieto režimy pozorovania zahŕňajú mesto a les, ako aj identifikáciu, ktorá je určená na pomoc používateľovi pri identifikácii cieľov na väčšie vzdialenosti.

Ďalej sa zachovávajú zrozumiteľnosť, ostrosť a presnosť tepelných fotografií a videí pomocou troch kalibračných režimov: automatický, poloautomatický a manuálny. Tieto režimy umožňujú užívateľovi upravovať ďalekohľady termovízneho zobrazovania Pulsar Accolade XP50 50Hz s cieľom znížiť účinky šumu.

Okrem toho si používateľ môže zvoliť zväčšenie a zmenšenie tepelných snímok pomocou funkcie plynulého zväčšenia a zväčšenia s rozsahom zväčšenia 2,5x až 20x. Zahrnutie režimu obraz v obraze navyše uľahčuje používateľovi priblíženie konkrétnych detailov obrázka bez straty celkového zorného poľa.

Stadiametrický diaľkomer

Ďalšou sofistikovanou vlastnosťou nachádzajúcou sa na termokamere Pulsar Accolade XP50 50Hz s termálnym zobrazovaním je Stadiametrický diaľkomer, ktorý umožňuje užívateľovi zistiť vzdialenosť cieľa od ďalekohľadu na základe veľkosti subjektu. Táto vlastnosť uľahčuje rýchle šírenie informácií a následne rýchle rozhodovanie.

Pripojenie Wi-Fi

Modul Wi-Fi ďalekohľadu Thermal Imaging Binoculars Pulsar Accolade XP50 50Hz tiež pomáha zabezpečiť rýchle šírenie informácií, a tým umožňuje rýchle a informované rozhodnutia o spolupráci.

Pomocou modulu Wi-Fi a softvéru Pulsar Stream Vision môže používateľ bezdrôtovo pripojiť smartphone alebo tablet k termokameru Pulsar Accolade XP50 50Hz Thermal Imaging Binoculars. Po pripojení je možné do inteligentného nástroja prúdiť tepelné médiá, čo umožňuje jednotlivcom na vzdialených miestach prístup k informáciám v reálnom čase.

Meno: CLAUDIO AMEDEO ARDIGO (Zobraziť všetky inzeráty)

Telefón: 003618883545

Pošli ponuku na e-mail